Medycyna PZWL.pl

PZWL

Akademia Raka Płuca 2019

Sylwia

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym cyklu warsztatów Akademia Raka Płuca. Podczas spotkań poruszymy najbardziej aktualne tematy dotyczące diagnostyki i leczenia chorych na raka płuca. Wspólnie ze specjalistami o uznanym autorytecie w tej dziedzinie, przedstawimy Państwu wiele ciekawych przypadków klinicznych. Nie zabraknie też czasu na dyskusję i zadawanie pytań na temat problemów z jakimi spotykacie się Państwo najczęściej w codziennej pracy.

Spotkanie adresowane jest do specjalistów torakochirurgów, pulmonologów, onkologów, patomorfologów i radiologów oraz lekarzy wszystkich innych specjalizacji, którzy interesują się tematyką chorób płuc.

Pozdrawiam i zapraszam,

Prof. dr hab. Paweł Krawczyk
Przewodniczący Komitetu Naukowego

Więcej informacji oraz możliwość rejestracji na stronie: https://www.instytutpwn.pl/konferencja/rak-pluca/

Oceń

  • Obecnie 0 na 5 gwiazdek.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
0

Dziękujemy za głos!

Już oceniałeś tą stronę, możesz oddać głos tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za oddany głos!

Zaloguj się lub utwórz nowe konto aby ocenić tą stronę.

Komentarze

Zobacz także

Akademia Raka Piersi - Chemioterapia dose-dense

Najczęściej stosowana chemioterapia uzupełniająca u chorych na raka piersi składa się z antracyklin i taksoidów. Przeprowadzono badania, które wykazały większą skuteczność i bezpieczeństwo schematów ze skróconym odstępem między cyklami – czyli dose-dense. W wykładzie omówiono aktualne zalecenia dotyczące takiego postępowania, w tym kryteria doboru chorych do tej terapii

Czytaj więcej

Czynnik ryzyka raka przełyku

Profesor dr hab. n. med. Andrzej W. Szawłowski z Centrum Onkologii w Warszawie opowiada o wykrywaniu przypadków raka przełyku we wczesnym stadium zaawansowania. Na jakich pacjentów należy zwrócić szczególną uwagę?

Czytaj więcej

Fascynująca dziedzina wielu możliwości

Medyczna dyscyplina dla ludzi z pasją W onkologii jest mnóstwo do odkrycia i do zbadania, a świadomość, że można coraz sku-teczniej pomagać pacjentom to źródło ogromnej satysfakcji. Dlatego specjalizacje onkolo-giczne to świetne rozwiązanie dla lekarzy, którzy planując przyszłość stawiają na rozwój zawodowy i naukowy – zapewniają prof. Maciej Krzakowski, kierownik Kliniki Nowotworów Płuca i Klatki Piersiowej Narodowego Instytutu Onkologii w Warszawie i konsultant krajowy w dziedzinie onkologii klinicznej oraz dr hab. n. med. Bożena Cybul-ska – Stopa z Narodowego Instytutu Onkologii - Państwowego Instytutu Badawczego, Oddział w Krakowie.

Czytaj więcej

Do pobrania


Przejdź do działu reklamy i współpracy b2b

Nasi partnerzy