Medycyna PZWL.pl

PZWL

Experience Based Idea Pulmonology and Allergology 2018

Agnieszka

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału w ósmym cyklu konferencji „Experience Based Idea Pulmonology and Allergology 2018”.
    Na konferencje w szczególności gorąco zapraszamy specjalistów chorób płuc, specjalistów alergologii, specjalistów medycyny rodzinnej, pediatrii, chorób wewnętrznych, geriatrii, laryngologii i każdego lekarza, który jest w trakcie stażu lub rezydentury przygotowując się do egzaminów a zajmuje się diagnostyką i leczeniem. W trakcie kilkugodzinnej konferencji będą się mogli Państwo nauczyć znacznie więcej niż studiując książki, standardy czy artykuły naukowe. Wiodące zagadnienia, które będą w tym cyklu poruszane dotyczą: najnowszych standardów diagnostyki i leczenia astmy i POChP.
    Uczestniczący w Konferencjach lekarze otrzymują punkty edukacyjne, a także materiały konferencyjne z prezentowanymi wykładami. Każdy z uczestników ma możliwość uczestniczenia w Programie Edukacyjnym obejmującym zagadnienia prezentowane w danym bloku tematycznym.

 

Po więcej informacji zapraszamy tutaj:
http://kimzeszkolenia.pl/szkolenie/22/Experience-Based-Idea-Pulmonology-and-Allergology-2018

Oceń

  • Obecnie 0 na 5 gwiazdek.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
0

Dziękujemy za głos!

Już oceniałeś tą stronę, możesz oddać głos tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za oddany głos!

Zaloguj się lub utwórz nowe konto aby ocenić tą stronę.

Komentarze

Zobacz także

Nowoczesne rozwiązania w zapobieganiu zakażeniom szpitalnym

Profilaktyka zakażeń związanych z opieką zdrowotną (ang. Healthcare-Associated Infections, HAI), obok właściwego rozpoznawania i leczenia, jest priorytetem wszystkich działań określanych ogólnie jako nadzór nad zakażeniami w warunkach szpitalnych i pozaszpitalnych. Zasady i poziomy profilaktyki powinny być jasno określone w dobrze przygotowanych, opartych na dowodach naukowych (EBM – Evidence Based Medicine) procedurach, zgodnych z rekomendacjami towarzystw naukowych i uwarunkowaniami prawnymi.

Czytaj więcej

Szczepienia ochronne w praktyce pielęgniarki i położnej

Szczepienia ochronne są niekwestionowaną obroną w zapobieganiu występowania chorób zakaźnych. Znane z przeszłości masowe zachorowania dziesiątkujące ludność, zwłaszcza osoby najsłabsze, w tym dzieci, powodowały epidemie chorób zakaźnych, co wraz z niedożywieniem ludności decydowało o wysokiej umieralności populacji ludzkiej.

Czytaj więcej

IV Międzynarodowa Konferencja Naukowa Niepłodność – plagą zdrowotną XXI wieku

Serdecznie zapraszamy do udziału w IV Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Niepłodność – plagą zdrowotną XXI wieku”, która odbędzie się 18 czerwca 2016 w Warszawie w Centrum Konferencyjnym Hotelu Mercure Grand. Liczne grono Ekspertów oraz Specjalistów podzieli się z Państwem doświadczeniami i spostrzeżeniami związanymi z problematyką niepłodności.

Czytaj więcej

Wydarzenia

Recenzje

Do pobrania


Przejdź do działu reklamy i współpracy b2b

Nasi partnerzy

FB