Medycyna PZWL.pl

PZWL

Experience Based Idea Pulmonology and Allergology 2018

Agnieszka

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału w ósmym cyklu konferencji „Experience Based Idea Pulmonology and Allergology 2018”.
    Na konferencje w szczególności gorąco zapraszamy specjalistów chorób płuc, specjalistów alergologii, specjalistów medycyny rodzinnej, pediatrii, chorób wewnętrznych, geriatrii, laryngologii i każdego lekarza, który jest w trakcie stażu lub rezydentury przygotowując się do egzaminów a zajmuje się diagnostyką i leczeniem. W trakcie kilkugodzinnej konferencji będą się mogli Państwo nauczyć znacznie więcej niż studiując książki, standardy czy artykuły naukowe. Wiodące zagadnienia, które będą w tym cyklu poruszane dotyczą: najnowszych standardów diagnostyki i leczenia astmy i POChP.
    Uczestniczący w Konferencjach lekarze otrzymują punkty edukacyjne, a także materiały konferencyjne z prezentowanymi wykładami. Każdy z uczestników ma możliwość uczestniczenia w Programie Edukacyjnym obejmującym zagadnienia prezentowane w danym bloku tematycznym.

 

Po więcej informacji zapraszamy tutaj:
http://kimzeszkolenia.pl/szkolenie/22/Experience-Based-Idea-Pulmonology-and-Allergology-2018

Oceń

  • Obecnie 0 na 5 gwiazdek.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
0

Dziękujemy za głos!

Już oceniałeś tą stronę, możesz oddać głos tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za oddany głos!

Zaloguj się lub utwórz nowe konto aby ocenić tą stronę.

Komentarze

Zobacz także

Nowoczesne rozwiązania w zapobieganiu zakażeniom szpitalnym

Profilaktyka zakażeń związanych z opieką zdrowotną (ang. Healthcare-Associated Infections, HAI), obok właściwego rozpoznawania i leczenia, jest priorytetem wszystkich działań określanych ogólnie jako nadzór nad zakażeniami w warunkach szpitalnych i pozaszpitalnych. Zasady i poziomy profilaktyki powinny być jasno określone w dobrze przygotowanych, opartych na dowodach naukowych (EBM – Evidence Based Medicine) procedurach, zgodnych z rekomendacjami towarzystw naukowych i uwarunkowaniami prawnymi.

Czytaj więcej

Rozwój chirurgii małoinwazyjnej

Profesor dr hab. n. med. Jacek Gawrychowski w cyklu PZWL-u „leczenie okołooperacyjne” opowiada o tym, co nowego w torakochirurgii. Profesor zauważa w torakochirurgii szansę na minimalizację minimalizację dostępu operacyjnego. Jakie są perspektywy rozwoju tej techniki? Zapraszamy do obejrzenia filmu!

Czytaj więcej

Zespół wczesnej kolaguopatii

W ramach cyklu nagrań pod wspólnym tytułem Wiedza i pasja w codziennej praktyce Wydawnictwa Lekarskiego PZWL Profesor dr hab. n. med. Ewa Mayzner-Zawadzka z Katedry Anestezjologii i Intensywnej Terapii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego opowiada o kolaguopatii, czyli zespole zaburzeń krzepnięcia. W swojej wypowiedzi porusza takie kwestie, jak przyczyny występowania kolaguopatii, możliwości jej zapobiegania oraz konsekwencje występowania. Zapraszamy do oglądania!

Czytaj więcej

Mamy problem z monitorowaniem wolemii w OIT?

Dr n. med. Dariusz Onichimowski z Katedry Anestezjologii i Intensywnej Terapii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie opowiada o pacjentach z intensywnym krwotokiem, którzy trafiają do OIT. Jak wygląda ocena wolemii u takiego pacjenta? Zapraszamy do obejrzenia filmu nagranego w ramach cyklu pod wspólnym tytułem Wiedza i pasja w codziennej praktyce Wydawnictwa Lekarskiego PZWL.

Czytaj więcej

Wydarzenia

Akademia Onkologii Urologicznej

Czytaj więcej

Akademia Onkologii Urologicznej

Czytaj więcej

Recenzje

Do pobrania


Przejdź do działu reklamy i współpracy b2b

Nasi partnerzy

FB