Medycyna PZWL.pl

PZWL

XX Lubelskie Spotkania Naukowe - Nowe Wyzwania i Horyzonty Psychiatrii

Sylwia

Szanowni Państwo, drodzy Przyjaciele, 

W imieniu Komitetu Naukowego i Organizacyjnego mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa, na jubileuszowe XX Lubelskie Spotkania Naukowe, które odbędą się w dniach 6-8 września 2018 roku w Kazimierzu Dolnym n/Wisłą w hotelu Król Kazimierz.

Tematem przewodnim tegorocznej edycji LSN są  Nowe Wyzwania i Horyzonty Psychiatrii. Wśród wielu poruszanych zagadnień nie zabraknie sesji poświęconej aspektom prawnym związanym z codzienną praktyką zawodową, będzie czas, by zapoznać się z najnowszymi osiągnięciami farmakoterapii, psychoterapii i diagnozy zaburzeń psychicznych, przedyskutować zagadnienia z zakresu psychiatrii sądowej, wojskowej, seksuologii, dzieci i młodzieży, telemedycyny. Program obejmie wykłady plenarne,  warsztaty oraz sesję posterową. Dokładamy szczególnej troski, by program naukowy w pełni spełnił Państwa oczekiwania.

Nieustające Państwa zainteresowanie naszym zjazdem oraz Państwa opinie są dla nas inspiracją do organizacji kolejnych edycji LSN. Spodziewamy się i tym razem, że tematyka wykładów, doskonali i doświadczeni  wykładowcy z kraju, jak i z zagranicy, a także atmosfera naszego wspólnego spotkania, zachęci Państwa do udziału w naszej jubileuszowej edycji Lubelskich Spotkań Naukowych w Kazimierzu Dolnym.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej LSN, FB facebook, ale przede wszystkim gorąco zapraszamy do osobistego uczestnictwa w naszym zjeździe, który będzie naszym wspólnym, zarówno uczestników jak organizatorów, jubileuszem i świętem.

Do zobaczenia we wrześniu w  Kazimierzu Dolnym!

Link do wydarzenia: http://www.lsn.org.pl

Oceń

  • Obecnie 0 na 5 gwiazdek.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
0

Dziękujemy za głos!

Już oceniałeś tą stronę, możesz oddać głos tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za oddany głos!

Zaloguj się lub utwórz nowe konto aby ocenić tą stronę.

Komentarze

Zobacz także

Z interną za pan brat – recenzja Vademecum medycyny wewnętrznej pod red. naukową Jana Duławy

Po pierwsze, zdobywanie wiedzy medycznej jest czynnością, dla której nie istnieje ani forma dokonana czasownika, ani górny limit podręczników do przeczytania. Po drugie, o ile zadaniem większości podręczników medycznych jest przekazanie konkretnej dawki informacji, o tyle głównym celem „Vademecum medycyny wewnętrznej” jest pomoc lekarzowi w wykorzystaniu wiedzy wcześniej zdobytej – nie po to, aby zdać jakikolwiek egzamin, ale by lepiej mógł sobie radzić w codziennej pracy.

Czytaj więcej

„Dzieje medycyny w Polsce" - recenzja Prof. dr hab. med. JERZEGO WOY-WOJCIECHOWSKIEGO, prezesa POLSKIEGO TOWARZYSTWA LEKARSKIEGO

Początek lata 2015 przyniósł tysiącom lekarzy, historykom i bibliofilom wielką radość. Ukazał się 1 tom dzieła „DZIEJE MEDYCYNY W POLSCE” pod redakcją naukową prof. Wojciecha NOSZCZYKA. Ta, tak bardzo oczekiwana publikacja, wydana w jubileuszowym roku 70-ciu lat działalności Wydawnictwa Lekarskiego PZWL, obejmuje okres od czasów najdawniejszych do roku 1914, czyli do wybuchu I wojny światowej.

Czytaj więcej

„Dzieje medycyny w Polsce” – naprawdę warto

Kilka słów o 1 tomie książki „Dzieje medycyny w Polsce” pod redakcją naukową prof. Wojciecha Noszczyka. Początek lata 2015 przyniósł tysiącom lekarzy, historykom i bibliofilom wielką radość. Ukazał się 1 tom dzieła „Dzieje medycyny w Polsce” pod redakcją naukową prof. Wojciecha Noszczyka. Ta tak bardzo oczekiwana publikacja, wydana w jubileuszowym roku 70. lat działalności Wydawnictwa Lekarskiego PZWL, obejmuje okres od czasów najdawniejszych do roku 1914, czyli do wybuchu I wojny światowej. Ten pięknie wydany wolumin formatu 210 x 280 mm, w twardej oprawie, obejmujący 520 stron, drukowanych na znakomitym papierze, o co zadbał wydawca, red. Jolanta Jedlińska, jest pierwszym tego rodzaju dziełem w polskiej literaturze medycznej.

Czytaj więcej

Do pobrania


Przejdź do działu reklamy i współpracy b2b

Nasi partnerzy