Medycyna PZWL.pl

PZWL

Dzień otwarty w KaVo Polska

Nikodem Tagi: stomatologia
Nowość

18 czerwca w sali pokazowej KaVo w Warszawie zorganizowaliśmy wspólnie z firmą BZ WBK Leasing dzień otwarty. Stomatolodzy i właściciele klinik planujący inwestycje mogli szczegółowo zapoznać się z naszą ofertą unitów stomatologicznych, sprzętu RTG, CAD/CAM, mikroskopów i urządzeń specjalistycznych. Dr n. med. Maciej Mikołajczyk, właściciel doskonale prosperującej praktyki stomatologicznej, opowiadał o tym, jak nowe technologie wpływają na poprawę pracy w gabinecie i podnoszą poziom oferowanych pacjentom zabiegów. Eksperci BZ WBK Leasing udzielali wyczerpujących informacji na temat możliwości sfinansowania zakupów przy pomocy pożyczki lub leasingu. Dodatkową atrakcją był motocykl marki BMW, udostępniony do jazd testowych  przez firmę Auto Fus. Dzięki firmie Lexus Warszawa Wola nasi goście mogli również zarezerwować terminy jazd testowych najnowszymi modelami aut maki Lexus.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nas w dniu otwartym.

Zapraszamy również do indywidualnych wizyt w naszej sali pokazowej. W celu umówienia się na prezentację prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem (22) 395 54 60

Oceń

  • Obecnie 0 na 5 gwiazdek.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
0

Dziękujemy za głos!

Już oceniałeś tą stronę, możesz oddać głos tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za oddany głos!

Zaloguj się lub utwórz nowe konto aby ocenić tą stronę.

 

Komentarze

Zobacz także

3Shape Trios® w KaVo!

Zapraszamy na Dzień Otwarty w KaVo Polska, podczas którego będzie można przetestować nasz system CAD/CAM, a także poznać atrakcyjną ofertę finansowania jego zakupu.

Czytaj więcej

Odpowiedzialność pracownicza – w praktyce lekarza dentysty

Celem publikacji pod tytułem Dokumentacja medyczna w praktyce lekarza dentysty jest przedstawienie aktualnych wymagań dotyczących prowadzenia dokumentacji medycznej w praktyce stomatologicznej. W pracy przestawiono proces jej tworzenia, przechowywania i udostępniania. Prezentujemy Państwu rozdział dotyczący odpowiedzialności pracowniczej.

Czytaj więcej

Kampania społeczna „Koniec z papierosem”

Trucizna w postaci substancji smolistych, duszenie, niemożność złapania oddechu czy nagły chwyt za serce. Tak na życie wielu Polaków czyha zabójca nr 1 - papieros. To właśnie on, jest główną postacią kryminalnej serii stworzonej na potrzeby ogólnopolskiej kampanii społecznej „Koniec z papierosem” zainicjowanej przez Instytut Praw Pacjenta i Edukacji Zdrowotnej. Kampania została zainaugurowana w ramach obchodów Światowego Dnia bez Papierosa, kiedy na całym świecie podejmuje się temat problemu zdrowotnego, jakim jest palenie papierosów i namawia się palaczy do rzucenia nałogu. Intensyfikacja działań planowana jest w listopadzie kiedy obchodzone są Światowy Dzień Rzucania Palenia Tytoniu oraz Światowy Dzień Walki z POCHP.

Czytaj więcej

8 maja - światowy dzień świadomości raka jajnika

W Polsce, co roku, rozpoznaje się około 3500 nowych zachorowań na raka jajnika i odnotowuje 2500 zgonów. Światowy Dzień Świadomości Raka Jajnika jest okazją, aby zwrócić uwagę na problem raka jajnika i zwiększyć czujność onkologiczną kobiet. Jedną z nielicznych metod oceny ryzyka wystąpienia raka jajnika, obok wywiadu rodzinnego, jest badanie obecności mutacji w genie BRCA1/2.

Czytaj więcej

Do pobrania


Przejdź do działu reklamy i współpracy b2b

Nasi partnerzy