Medycyna PZWL.pl

PZWL

„Praktyczna kosmetologia krok po kroku. Kosmetologia twarzy”

alż Tagi: budowa skóry , cera , funkcje skóry , Kosmetologia , pielęgnacja skóry , trądzik
Nowość

Książka została napisana z myślą o lekarzach, kosmetyczkach oraz wszystkich, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie, urodę i powodzenie w życiu. Publikacja w holistyczny sposób wyjaśnia zagadnienia związane z kosmetologią oraz związane z pielęgnacją skóry. Pozwala zrozumieć, że dobra kondycja skóry wpływa również na nasze samopoczucie i zdrowie, a zabiegi kosmetyczny pozwalają to osiągnąć.

Autorki książki prezentują podstawową wiedzę z zakresu problemów naczyniowych, przebarwień, metod pielęgnacyjnych odpowiednich dla różnych rodzajów skóry oraz do zastosowania w zależności od pory roku. Wyjaśniają na czym polegają takie zabiegi kosmetyczne, jak: masaż, drenaż limfatyczny, krioterapia, fotoodmładzanie, peeling, zabiegi przeciwzmarszczkowe, mezoterapia czy mikrodermabrazja.

Zachęcamy do zapoznania się z publikacją "Praktyczna kosmetologia krok po kroku. Kosmetologia twarzy" od Wydawnictwa Lekarskiego PZWL.

Źródło: portal abcZdrowie: https://portal.abczdrowie.pl/wydawnictwo-lekarskie-pzwl-praktyczna-kosmetologia-krok-po-kroku-kosmetologia-twarzy 

Oceń

  • Obecnie 0 na 5 gwiazdek.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
0

Dziękujemy za głos!

Już oceniałeś tą stronę, możesz oddać głos tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za oddany głos!

Zaloguj się lub utwórz nowe konto aby ocenić tą stronę.

 

Komentarze

Zobacz także

Medycyna estetyczna bez tajemnic

Doktor Marek Wasiluk znany jest z autorskich, skutecznych procedur zabiegowych w medycynie estetycznej. Swoją wiedzą dzieli się na prowadzonym przez siebie blogu i jako ekspert w mediach. Wkrótce ukaże się jego książka „Medycyna estetyczna bez tajemnic”, którą zaprezentuje jako gość specjalny Kongresu LNE.

Czytaj więcej

Środki ochrony osobistej

Jedną z podstawowych metod profilaktyki zakażeń szpitalnych jest stosowanie przez pracownika środków ochrony osobistej, w tym fartuchów, rękawic, masek, okularów i butów, w celu ochrony przed kontaktem z czynnikami o działaniu chorobotwórczym i poprawy bezpieczeństwa pracy.

Czytaj więcej

Do pobrania


Przejdź do działu reklamy i współpracy b2b

Nasi partnerzy