Medycyna PZWL.pl

PZWL

Chirurgia. Repetytorium

Wojciech Noszczyk
Polecane

Pierwszy na polskim rynku podręcznik akademicki, w którym niezbędną wiedzę na temat tej dziedziny medycyny przekazano w niezwykle zwięzły, niemal „telegraficzny” sposób.
W ostatnich latach, w dobie Internetu, zaistniała potrzeba stworzenia podręcznika, który przypominałby notatki pisane w czasie wykładu. Próby jego stworzenia podjął się znany i ceniony autor, twórca oraz redaktor naukowy wielu monografii, książek, a także podręczników z zakresu chirurgii ogólnej i naczyniowej. Jego wiedza i doświadczenie gwarantują wysoki poziom tej publikacji.
W książce omówiono podstawy chirurgii z uwzględnieniem najnowszych osiągnięć i zmian, które ostatnio nastąpiły. Ogromnym jej walorem – poza bardzo czytelnym układem – są ilustracje, które w prosty i przejrzysty sposób pomagają opanować materiał.

Repetytorium będzie z pewnością ogromnie pomocne studentom wszystkich wydziałów uczelni medycznych w opanowaniu wiedzy na temat chirurgii. Może być też przydatne dla praktykujących już chirurgów i lekarzy rodzinnych.

Oceń

  • Obecnie 5 na 5 gwiazdek.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
5

Dziękujemy za głos!

Już oceniałeś tą stronę, możesz oddać głos tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za oddany głos!

Zaloguj się lub utwórz nowe konto aby ocenić tą stronę.

Polecane publikacje

Zobacz także

Recenzja książek „Wzorce protokołów operacyjnych w chirurgii ogólnej i naczyniowej"

W ostatnim czasie trafiła do naszej redakcji nowa pozycja Wydawnictwa PZWL. Tym bardziej z wielkim zainteresowaniem przystąpiliśmy do zapoznania się z jej treścią. W dzisiejszych czasach można zauważyć postępującą standaryzację zachowań wśród lekarzy. Większość procesów diagnostycznych, programów terapeutycznych itp. narzuca określone schematy wobec pacjenta i jego problemów.

Czytaj więcej

Łagodne zmiany ogniskowe wątroby – wskazania do leczenia

Jakie są wskazania do leczenia zmian ogniskowych wątroby? Profesor dr hab. n. med. Piotr Małkowski, dziekan Wydziału Nauki o Zdrowiu WUM, Profesor w Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej Transplantacyjnej i Wątroby WUM, omawia kwestie związane z powiększaniem się guza, guzami objawowymi oraz z ryzykiem zezłośliwienia guza.

Czytaj więcej

Do pobrania

Przejdź do działu reklamy i współpracy b2b

Nasi partnerzy