Medycyna PZWL.pl

PZWL

Dzień otwarty w KaVo Polska

Nikodem Tagi: stomatologia
Nowość

18 czerwca w sali pokazowej KaVo w Warszawie zorganizowaliśmy wspólnie z firmą BZ WBK Leasing dzień otwarty. Stomatolodzy i właściciele klinik planujący inwestycje mogli szczegółowo zapoznać się z naszą ofertą unitów stomatologicznych, sprzętu RTG, CAD/CAM, mikroskopów i urządzeń specjalistycznych. Dr n. med. Maciej Mikołajczyk, właściciel doskonale prosperującej praktyki stomatologicznej, opowiadał o tym, jak nowe technologie wpływają na poprawę pracy w gabinecie i podnoszą poziom oferowanych pacjentom zabiegów. Eksperci BZ WBK Leasing udzielali wyczerpujących informacji na temat możliwości sfinansowania zakupów przy pomocy pożyczki lub leasingu. Dodatkową atrakcją był motocykl marki BMW, udostępniony do jazd testowych  przez firmę Auto Fus. Dzięki firmie Lexus Warszawa Wola nasi goście mogli również zarezerwować terminy jazd testowych najnowszymi modelami aut maki Lexus.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nas w dniu otwartym.

Zapraszamy również do indywidualnych wizyt w naszej sali pokazowej. W celu umówienia się na prezentację prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem (22) 395 54 60

Oceń

  • Obecnie 0 na 5 gwiazdek.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
0

Dziękujemy za głos!

Już oceniałeś tą stronę, możesz oddać głos tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za oddany głos!

Zaloguj się lub utwórz nowe konto aby ocenić tą stronę.

 

Komentarze

Zobacz także

3Shape Trios® w KaVo!

Zapraszamy na Dzień Otwarty w KaVo Polska, podczas którego będzie można przetestować nasz system CAD/CAM, a także poznać atrakcyjną ofertę finansowania jego zakupu.

Czytaj więcej

Odpowiedzialność pracownicza – w praktyce lekarza dentysty

Celem publikacji pod tytułem Dokumentacja medyczna w praktyce lekarza dentysty jest przedstawienie aktualnych wymagań dotyczących prowadzenia dokumentacji medycznej w praktyce stomatologicznej. W pracy przestawiono proces jej tworzenia, przechowywania i udostępniania. Prezentujemy Państwu rozdział dotyczący odpowiedzialności pracowniczej.

Czytaj więcej

Do pobrania


Przejdź do działu reklamy i współpracy b2b

Nasi partnerzy