Medycyna PZWL.pl

PZWL

Nasza ginekologia 2017

Nikodem
Szanowni Państwo,
Koleżanki i Koledzy,

Serdecznie zapraszam Państwa na coroczny Ogólnopolski Kongres Nasza Ginekologia. Wydarzenie, tym razem w nowej, interaktywnej odsłonie, odbędzie się w dniach 13-14 października 2017 roku w Warszawie na Torwarze. Organizatorzy Kongresu G-PHARMA Consulting dołożą wszelkich starań, aby wydarzenie to spełniło Państwa oczekiwania. W atmosferze złotej polskiej jesieni omówimy najnowsze doniesienia z dziedziny ginekologii. Tak, jak w ubiegłych latach będziemy gościć ekspertów, którzy przedstawią i skomentują nowości ze swoich dziedzin szczegółowych.

Dwa dni spędzimy, dyskutując na tematy związane m. in. z profilaktyką w onkologii ginekologicznej, ginekologią operacyjną, diagnostyką prenatalną, infekcjami w perinatologii oraz niepłodnością.

Kongres Nasza Ginekologia cieszy się niesłabnącym od lat zainteresowaniem i dużą frekwencją. To utwierdza mnie w przekonaniu, że wydarzenie to jest nie tylko dobrze odbierane przez uczestników, jak i wykładowców, ale też na stałe wpisuje się w krajobraz konferencji ginekologicznych w Polsce. 

Serdecznie zapraszam Państwa do udziału w Kongresie Nasza Ginekologia. Mam nadzieję, że czas wspólnej pracy i wysiłku intelektualnego spędzicie Państwo w miłej atmosferze, przy czym zaręczam, że będzie ciekawie, merytorycznie, interaktywnie!

Z poważaniem
Prof. dr hab.n.med. Romuald Dębski

http://naszaginekologia.pl/

Oceń

  • Obecnie 0 na 5 gwiazdek.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
0

Dziękujemy za głos!

Już oceniałeś tą stronę, możesz oddać głos tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za oddany głos!

Zaloguj się lub utwórz nowe konto aby ocenić tą stronę.

Komentarze

Zobacz także

Do pobrania


Przejdź do działu reklamy i współpracy b2b

Nasi partnerzy