Medycyna PZWL.pl

PZWL

O nas

Portal Medycyna.pzwl.pl miał premierę w 2015 roku i zrodził się z pasji przekazywania wiedzy oraz potrzeby podzielenia się nią z naszymi czytelnikami również w świecie wirtualnym. Od lat nie szczędzimy energii, by dostarczać lekarzom i innym pracownikom opieki medycznej, studentom oraz wykładowcom najaktualniejszej wiedzy medycznej. Zależy nam również, aby publikacje trafiały do czytelników w formie praktycznej i nowoczesnej. Naszą ambicją jest stworzenie miejsca, które zyska uznanie jako źródło wartościowych i inspirujących treści, które ułatwią ich odbiorcom naukę oraz pracę.

Śledzimy rozwój nauk medycznych, zmiany form kształcenia oraz innowacje w zakresie wykonywania zawodów medycznych, aby wychwytywać kluczowe dla rozwoju medycyny tendencje i przekazywać rzetelną wiedzę. W naszych działaniach nie tylko opieramy się ocenach najlepszych specjalistów, lecz także staramy się konfrontować opinie akademików i praktyków. A to wszystko, aby móc zagwarantować naszym Czytelnikom, że znajdą na portalu starannie wybrane, ciekawe, zweryfikowane merytorycznie i podane w przystępny sposób informacje z różnych dziedzin nauk medycznych. Doświadczenie pomaga nam trafiać w sedno.

Zapraszamy do lektury i współpracy!

 

Dyrektor WYDAWNICZY:

Ewelina Szyszkowska

tel. (22) 695 40 50

e-mail: ewelina.szyszkowska@pwn.pl

 

Wydawcy:

Sylwia Chrabałowska  – Farmacja, Dermatologia i kosmetologia, Alergologia i Pulmunologia, Okulistyka,  Prawo i medycyna pracy

tel.: 22 695 40 60

e-mail: sylwia.chrabalowska@pzwl.pl

 

Jolanta Jedlińska – Chirurgia, Fizjoterapia i rehabilitacja, Ortopedia i traumatologia, Psychiatria, Historia medycyny

tel.: 22 695 40 68

e-mail: jolanta.jedlinska@pzwl.pl

 

Inga Markiewicz – Choroby wewnętrzne, Medycyna rodzinna, Kardiologia, Gastroenterologia, Endokrynologia, Stomatologia i protetyka, Żywienie i dietetyka

tel.: 22 695 44 51

e-mail: inga.markiewicz@pzwl.pl

 

Stella Nowośnicka-Pawlitko – Medycyna ratunkowa, Anestezjologia, Neurologia, Ginekologia i położnictwo, Seksuologia, Dermatologia i kosmetologia

tel.: 22 695 40 53

e-mail: stella.pawlitko@pzwl.pl

 

Anna Plewa – Diagnostyka laboratoryjna, Pediatria, Pielęgniarstwo, Radiologia i diagnostyka obrazowa

tel.: 22 695 40 59

e-mail: anna.plewa@pzwl.pl

 

Koordynatorzy Redakcji:

Beata Bednarczuk

e-mail: beata.bednarczuk@pwn.pl

 

Barbara Nowak-Pacholczak

e-mail: barbara.nowak-pacholczak@pwn.pl

 

Anna Klocek

e-mail: anna.klocek@pwn.pl

 

Dział czasopism

 

Dyrektor Pionu Projektów Edukacyjnych:

Aleksandra Wołoszczuk

tel.: 22 695 41 92

e-mail: aleksandra.woloszczuk@pwn.pl

 

Wydawcy:

Dorota Kobierzewska

Koordynator Działu Czasopism

tel.: 22 695 41 44

e-mail:dorota.kobierzewska@pwn.pl

 

Sylwia Węgrzyn

e-mail: sylwia.wegrzyn@pwn.pl

 

Monika Dyjak

tel.: 22 695 44 94

e-mail: monika.dyjak@pwn.pl

 

Redaktor:

Agnieszka Mączyńska-Dilis

tel.: 22 695 41 44

e-mail: agnieszka.maczynska-dilis@pwn.pl

 

Prenumerata i dystrybucja:

Anna Świtalska

tel. 22 695 41 53

e-mail: prenumeraty@pzwl.pl

Oceń

  • Obecnie 5 na 5 gwiazdek.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
4.9

Dziękujemy za głos!

Już oceniałeś tą stronę, możesz oddać głos tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za oddany głos!

Zaloguj się lub utwórz nowe konto aby ocenić tą stronę.


Przejdź do działu reklamy i współpracy b2b

Nasi partnerzy

FB