Medycyna PZWL.pl

PZWL

Zabiegi naprawcze i estetyczne w ginekologii plastycznej Praktyczny kurs na preparatach nieutrwalonych

Agnieszka

WYJĄTKOWA SZANSA PRZEĆWICZENIA WIELU TECHNIK ZABIEGOWYCH

Zajęcia poprowadzi: dr n. med. Andrzej Barwijuk – specjalista ginekolog-położnik, ginekolog plastyk, prezes Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej (PTGP), założyciel  i wice prezes Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej (PTGEIR), członek m.in. Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Międzynarodowego Towarzystwa Kosmetoginekologii (ISCG), Amerykańskiego Kongresu Położnictwa i Ginekologii (ACOG) oraz Amerykańskiego Towarzystwa Ginekologii Laparoskopowej (FAAGL). Właściciel Kliniki Medifem w Warszawie;

 PROGRAM RAMOWY:

  1. Ginekologia plastyczna w świetle Evidence Based Medicine.
  2. Techniki labiominoroplastykipolecane i niegodne polecenia.
  3. Labiomajoroplastyka– redukcja i augmentacja.
  4. Hoodoplastyka– jak i w jakim celu ją wykonać.
  5. Liporedukcjawzgórka łonowego.
  6. G-spot-ostrzykiwanie punktu G.

 

Zajęcia prowadzone w godzinach 9.00 – 15.00

W programie:

  • zajęcia na cadaverach
  • zajęcia na preparatach świńskich uszu
  • wykłady + filmy z zabiegów.

 

 

Kurs przewidziany dla małej grupy uczestników. Ćwiczenia pod okiem instruktora w parach (2 osoby przy jednym preparacie).

Lekarzom przysługują punkty edukacyjne.

 

http://www.cemed.pl/?event=ginplast

Oceń

  • Obecnie 0 na 5 gwiazdek.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
0

Dziękujemy za głos!

Już oceniałeś tą stronę, możesz oddać głos tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za oddany głos!

Zaloguj się lub utwórz nowe konto aby ocenić tą stronę.

Komentarze

Zobacz także

RAK JAJNIKA – rola mutacji BRCA1/BRCA2

Rak jajnika to wielkie wyzwanie dla onkologii. Znakomita większość chorych ma diagnozowaną chorobę w późnym stopniu zaawansowania. Na razie krok naprzód zrobiła genetyka. Identyfikacja mutacji genów BRCA1/BRCA2 jest obecnie jednym z nielicznych czynników predykcyjnych, a jednocześnie – rokowniczych w raku jajnika. Dlatego, obok edukacji w zakresie wczesnych symptomów choroby, tak ważna jest znajomość rodzinnej historii zachorowań na nowotwory i w konsekwencji oznaczanie mutacji BRCA1/BRCA2 u pacjentek i ich krewnych.

Czytaj więcej

„Dzieje medycyny w Polsce" - recenzja Prof. dr hab. med. JERZEGO WOY-WOJCIECHOWSKIEGO, prezesa POLSKIEGO TOWARZYSTWA LEKARSKIEGO

Początek lata 2015 przyniósł tysiącom lekarzy, historykom i bibliofilom wielką radość. Ukazał się 1 tom dzieła „DZIEJE MEDYCYNY W POLSCE” pod redakcją naukową prof. Wojciecha NOSZCZYKA. Ta, tak bardzo oczekiwana publikacja, wydana w jubileuszowym roku 70-ciu lat działalności Wydawnictwa Lekarskiego PZWL, obejmuje okres od czasów najdawniejszych do roku 1914, czyli do wybuchu I wojny światowej.

Czytaj więcej

IV Międzynarodowa Konferencja Naukowa Niepłodność – plagą zdrowotną XXI wieku

Serdecznie zapraszamy do udziału w IV Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Niepłodność – plagą zdrowotną XXI wieku”, która odbędzie się 18 czerwca 2016 w Warszawie w Centrum Konferencyjnym Hotelu Mercure Grand. Liczne grono Ekspertów oraz Specjalistów podzieli się z Państwem doświadczeniami i spostrzeżeniami związanymi z problematyką niepłodności.

Czytaj więcej

Do pobrania


Przejdź do działu reklamy i współpracy b2b

Nasi partnerzy